Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Księga gości


Zapraszam do komentowania,wpisów,opinii,pytań,dyskusji.

Iwona
14.11.2017
Kontakt z Jarkiem bardzo wiele mi dał. Pozwolił wniknąć wgłąb siebie i zrozumieć motywy mojego postępowania. Jarek to profesjonalista, a jego metody pracy, poparte własnym doświadczeniem, dają rezultaty. Przy tym jest ciepły i życzliwy. Gorąco polecam współpracę z Nim.
dziecko
12.11.2017
Miłości od której wszystko sie zaczęło bo przecież gdyby nie pokochał nas Bóg nie byłoby nas na świecie. Obudziło się we mnie moje wew.dziecko które było we mnie ale życie które prowadziłam spowodowało że dziecko było gdzieś skulone i zapomniane. Jarek spowodował że dziecko wyszło z ukrycia i nadal chce byc wesołe i rozbawione chce być kochane i przytulane chce by z nim rozmawiać i bawić się i na tym polegały te WARSZTATY aby Pokochać Siebie a kochajac siebie potrafimy pokochać każdego.Dzięki
dziecko
12.11.2017
Pragne z całego serca podziękować Jarkowi za jego ciężką pracę i zaangażowanie oraz prawidłowe rozpoznanie problemu na warsztatach Wewnetrzne Dziecko. Prowadzone przez niego warsztaty pomogły mi spojrzeć z innej perspektywy i pobudziły we mnie mechanizmy które zaczęły pracować. Pojawiła się większa chęć leczenia mojej duszy a co za tym idzie i ciała. Jednak najważniejsza rzeczą jaką dokonały we mnie te warsztaty no i Jarek to odnalezienie i pokochanie wewnetrznego dziecka.
Anna
12.11.2017
Dziekije za super warsztat "Wewnetrzne Dziecko". Pomogl mi naladowac moj akumulator, dal mi duzo do myslenia i przestrzeni do pracy nad soba.
Izabela
20.08.2017
Chce złożyć serdeczne podziękowania Jarkowi za przebieg terapi ktora otworzyla mi okno na swiat Po wielu latach tulaczki z jednego do dziesiątego gabinetu terapeutycznego , odnalazłam wreszcie ta właściwą osobe. 10 spotkań odmieniło moje życie . Uzyskałam bardzo fachowa i profesjonalna pomoc. Uważam że tylko osoby z podobnymi doświadczeniami są w stanie nam pomóc ponieważ oni rozumieją nas doglebnie. Polecam każdemu Jarka ponieważ jest jedynym terapeuta w swoim rodzaju. Dziękuję Jarku
Jarek Giec
02.08.2017
odpowiedź dla Ja - nigdzie na mojej stronie nie oferuję terapii a pomoc i wsparcie. Każda osoba która chce pomocy i wsparcia otrzyma je ode mnie, bez względu na to czy jest ateistą, agnostykiem,wierzący czy niewierzący
Jarek Giec
21.07.2017
Pani Mariolu,życzę odwagi w podjęciu decyzji
Ja
02.08.2017
Czy mam rozumieć, ze terapia i grupa wsparcia jest tylko dla wierzących?
Mariola
20.07.2017
Jeszcze dojrzewam do takiej terapii ,ale już wiem że pójdę. POTRZEBUJĘ TEGO.
Jarek Giec
16.07.2017
Do Pani Moniki żony hazardzisty - Pani Moniko,jeżeli jest Pani z Warszawy zapraszamy na grupę wspierającą w każdy wtorek godz.19.00,jeżeli jest Pani spoza Warszawy zapraszam do kontaktu Skype jarek.giec70,też byłem hazardzistą.
Monika
15.07.2017
Moje życie legło w gruzach. Nie powinnam tu tego pisać, ale cóż mi zostało? Mój mąż okazał się nałogowym hazardzistą. Narobił gigantycznych długów. Teraz zniknął. Codziennie otrzymuję listy z groźbą egzekucji komorniczych. Naliczyłam się już ponad 80 tysięcy zł długu. Nie wiem, czy to wszystko. Mam na utrzymaniu troje uczących się dzieci. Najmłodsze jest chore. Próbuję ratować co się da, zwłaszcza dom. Niestety, mamy z mężem wspólnotę majątkową. Tracę już wiarę. Wszystko idzie bardzo opornie, a
Natalia
05.07.2017
Cześć, chodzę na grupę wsparcia która prowadzi PanJarek Giec, jeśli ktoś zastanawia się co mi daje ta grupa?, daje mi wsparcie, trzeźwe spojrzenie na to co robię, bądź co robiłam w przeszłości, poszłam na nią bo się wstydzilam siebie. Na początku kiedy na nią zaczęłam chodzić bałam się. Co ludzie powiedzą w pracy mówiłam że idę do lekarza, uzmyslowilam sobie ze po części jest to prawda. Jarek pomaga mi iść przez życie asertywnie i bez wstydu, polecam wszystkim "zagubionym" dajcie sobie szansę.
Paweł
04.07.2017
Zdecydowanie polecam. Jarek to kompetentna i doświadczona osoba. Wiele dowiedziałem się o sobie i swoim uzależnieniu.

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości